> Projekti  > AIM
Agroturistički inovativni menadžment

Predstavljanje AIM projekta u Daruvaru

Autor: Ksenija Škorić, 18. 6. 2015.

DARUVAR, 5. lipnja 2015. -  Projekt „Agroturistički inovativni menadžment“ predstavljen  na tradicionalnoj manifestaciji Vinodar 2015.

U okviru 17. Međunarodne izložbe vina i sajma tradicionalnih proizvoda Bjelovarsko – bilogorske županije  Vinodar 2015. predstavnici Poljoprivredne škole Zagreb i Ekonomske i turističke škole Daruvar široj su javnosti predstavili projekt „Agroturistički inovativni menadžment“.

Ravnateljica Poljoprivredne škole mr.sc. Marica Berdik i profesor Ivica Marinić, stručni koordinator projekta zajedno sa ravnateljicom Ekonomske i turističke škole Daruvar Dinkom Ivanović te profesoricama Vlatkom Stranjik i Ksenijom Škorić, članicama projektnog tima predstavili su ciljeve i aktivnosti projekta građanstvu Daruvara.

Na izložbenom prostoru Ekonomske i turističke škole Daruvar nastavnici i učenici škole upoznali su mnoštvo posjetitelja s projektom i podijelili promidžbene materijale projekta.

Ravnateljica Poljoprivredne škole mr.sc. Marica Berdik i ravnateljca Ekonomske i turističkom školom Daruvar Dinkom Ivanović u intervju Radio Daruvaru predstavili su projekt građanima Bjelovarsko – bilogorske županije i šire.

Na svečanosti otvorenja Vinodara 2015 s projektom su upoznati mnogi ugledni gosti  kao što su prof.dr.sc. Ivan Pejić, pomoćnik ministra znanosti, obrazovanja i sporta, predstavnici Grada Daruvara, Bjelovarsko – bilogorske županije, poduzetnici i vlasnici agroturističkih gospodarstava s područja Bjelovarsko – bilogorske županije.