> Projekti  > AIM
Agroturistički inovativni menadžment

Završna konferencija projekta AIM

Autor: Vlatka Stranjik, 18. 4. 2016.

ZAGREB, 15. travnja 2016. - održana završna konferencija AIM-a u Poljoprivrednoj školi Zagreb

Nakon prijave sudionika pozdravnu riječ uputila je ravnateljica poljoprivredne škole Zagreb mr.sc. Marica Berdik.  Gospođa Berdik tom je prigodom predstavila  projekt  „Agroturistički inovativni menadžment“.

Uslijedile su pozdravne riječi ravnateljica partnerskih škola  Dinke Kavalir, dipl.oec. - Ekonomska i turistička škola Daruvar te Dragice Zadro, prof. - Srednja poljoprivredna  i  tehnička škola Opuzen.

Sa projektnim aktivnostima sve prisutne upoznao je Ivica Marinić, dipl. ing. stručni koordinator projekta iz škole nositelja projekta.

Gospođe Dragica Vrgoč, dipl.ing., stručnjakinja za razvoj HKO-a i prof. dr. sc. Ramona Franić, stručnjakinja za agropoduzetništvo, predstavile su pomoćno nastavno sredstvo .

Pomoćno nastavno sredstvo izrađeno je po suvremenim pedagoškim načelima i postavljeno u  LMS sustav s ciljem da  škole imaju ravnopravnu mogućnost savladavanja sadržaja modula Menadžment u agroturizmu putem e-učenja.

Potrebno je na sljedećem linku pristupiti modulu Menadžment u agroturizmu, moguće je upisati lozinku (aim) i ući kao gost.

Pomoćno nastavno sredstvo

Primjenu modula na učenike predstavile su Novka Tanijer, Vlatka Stranjik  i Maja Erak.

Anita Salopek nazočne je upoznala sa e-Menadžmentom u agroturizmu.

Prigodnim riječima uvaženom skupu obratio se i gospodin Boro Mioč, prodekan Agronomskog fakulteta u Zagrebu.

Na kraju je uslijedio tradicijski ručak na edukacijskom poligonu škole.