> AEHT-a
AEHT-a

ZLATNA  MEDALJA  KATARINE  PRANJIĆ  U  MAKEDONIJI

Ekonomska i turistička škola Daruvar dugogodišnja je članica AEHT –e,  Europskog udruženja hotelijersko – turističkih škola. Ove  godine, nastavljajući tradiciju uspjeha,  sudjelovali smo na natjecanju u disciplini Predstavljanje turističke destinacije AEHT – a 2012., koje se održalo u Makedoniji od 8. do 13. listopada  u Ohridu i Skopju.

Učenicu 4.h razreda, Katarinu Pranjić,  pripremale su profesorice Anita Ružić i Ksenija Škorić.

Zamolili smo Katarinu da nam ukratko opiše kako je to biti pobjednica na međunarodnom natjecanju:

Katarina i prof. Ružić

" To mi je bilo prvo međunarodno natjecanje. Prvo sam pomislila da neću postići nikakav rezultat zato što je bilo četrdesetak kandidata u toj disciplini među kojima su neki bili iskusniji studenti. Na početku sam osjećala  strah, ali ubrzo je nestao. Znala sam da mogu postići dobar rezultat. Profesorice Anita Ružić i Ksenija Škorić dobro su me pripremile za to natjecanje. Dobila sam i dobru suradnicu, test smo napisale odlično i izabrale zanimljivu temu. Tijekom predstavljanja turističkog odredišta nije bilo treme, bile smo odlične. Lijep je osjećaj kada znaš da si zadovoljan svojim radom. Na završnoj večeri, kada su prozvali moje ime, bila sam presretna. Zlatna je medalja bila oko moga vrata. Ne mogu opisati kako sam se osjećala. To su bili pomiješani osjećaji zadovoljstva, ponosa, radosti… Sav se taj trud isplatio. Ponosim se i zadovoljna sam svojim uspjehom."

Nikolina Geler, 1.H

« Ožujak 2024 »